رنگ کهنه کاری

نمایش 1–12 از 43 نتیجه


خرید رنگ های کهنه کاری

خرید انواع رنگ کهنه کاری در فروشگاه بهفام کالا

این روز ها هنر پتینه کاری بیش از پیش در بین عموم مردم محبوبیت پیدا کرده است و تقریبا میتوان گفت به یکی از هنر های پر طرفدار این روز ها تبدیل شده است. بخصوص در زمان پاندمی کرونا و قرنطینه بسیاری از هنرمدان با این هنر بخصوص وسایل منزل رو به شکلی دیگر رنگ آمیزی کرده تا در این دوران قرنطینه تنوعی برای محیط منزل خود ایجاد کنند و از طرفی هم وسایلی که کهنه شده اند و از ظاهر افتاده اند را دوباره مجدد با استفاده از  تکنیک کهنه کاری میتوانید احیا کنید و آن را قدیمی، آنتیک و یا عتیقه جلوه بدید.

کارخانه ها و برند های متفاوت اَعم از داخلی و خارجی در دهه اخیر شروع به ساخت رنگ های مخصوص کهنه کاری نمودند و در  رنگ بندی و کیفیت متفاوت به بازار عرضه کردند که بهترین برند ها رو جلوتو معرفی میکنیم.

رنگ های کهنه کاری عموما پایه آب هستند و بدون بو هستند و به راحتی قابل اجرا هستند و جهت اجرا روی سفال، سرامیک، پلی استر، چوب و شیشه استفاده میشوند. رنگ های کهنه کاری عموما پوشش دهی ندارند و صرفا برای افکت دادن روی سطح کار استفاده میشوند. قبل از رنگ آمیزی باید از تمیز بودن سطح مورد نظرتون اطمینان حاصل کنید.

قسمت هایی که میخواهید رنگی نشود رو باید کاور کنید. اگر به عنوان لایه دوم دارید این رنگ رو اعمال میکنید حتما از خشک بودن رنگ لایه زیرین مطمئن شوید. میتوانید برای تثبیت بیشتر از وارنیش های پایه آب و اسپری های وارنیش استفاده کنید. ابزار مناسب و لازم برای کار  با این رنگ ها قلمو های سرگرد و محو کن و فرچه هست. سمباده و اسفنج هم از دیگر ابزار های مورد نیاز اجرای این تکنیک میباشد.

برند های رنگ کهنه کاری

معرفی برند های رنگ کهنه کاری در فروشگاه بهفام کالا

در حال حاضر برند هایی که در زمینه تولید این رنگ ها هستند و کیفیت مناسبی هم دارند و تولید داخل هم هستند  برند رونق کیش، برند سوداکو، فلورانس میباشند و از برند های خارجی میتوان به برند های ریچ وکادنس اشاره کرد. که میتوانید هر کدام از این محصولات رو که نیاز داشتید از وبسایت بهفام کالا تهیه بفرمایید. بهفام کالا بیش از یک دهه هست که رنگ ها و ابزار های هنری و ساختمانی رو با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تامین میکند تا بتوانیم در این راه با شما هنرمندا عزیز همقدم باشیم.