نمایش 1–12 از 47 نتیجه


خرید انواع کاردک های هنری

کاربرد کاردک های هنری - بهفام کالا

کاردک ها ابزاری هستند متشکل از یک صفحه فلزی و دسته ای که به آن متصل است. این ابزار کاربرد های گوناگونی دارد که از مهم ترینش میتوان به بتونه و ماستیک کردن دیوار ها و سطوح متفاوت اشاره کرد.

کاردک ها عموما در سایز های متفاوت ساخته میشوند تا بتوانند برای هر سطحی مناسب باشند و استفاده از آن ها راحت تر باشد. دسته این محصولات در بعضی از مدل ها از پلاستیک هست و در مدل های دیگر از چوب هست و اخیرا دسته دیگری هم به این خانواده اضافه شده است که به آن دسته تلفیقی میگویند که ترکیبی از چوب و پلاستیک میباشد. جنس ورق فلز این کاردک ها با هم متفاوت هست. برخی از آن ها از ورق انعطاف پذیر ساخته شده اند و برخی دیگر از ورق سفت و محکم که کاربرد خودش رو دارد.

کاربرد کاردک های هنری

از کاردک هایی که انعطاف پذیر تر هستند برای ماستیک کردن دیوار ها و بتونه کردن کنار درب ها و پنجره ها استفاده میشود و از کاردک هایی که سفت تر هستند و انعطاف پذیری کمی دارند برای تراشیدن و کندن و تمیز کاری استفاده میشود.

نوعی دیگر از این کاردک ها در بازار موجود هست که از استیل ساخته میشوند و روکش مناسبی دارند و مورد تایید اداره بهداشت میباشد تا از آن ها بتوانند در زمینه آشپزی استفاده کنند.پس حتما قبل از خرید از مناسب بودن کاردک برای استفاده در موارد آشپزی مطمئن شوید.

نوع دیگر این کاردک ها در سایز های کوچک تر و با فرم های خاص و شکل های متفاوت و در سایز های متفاوت ساخته میشوند که از آن ها برای کار های هنری استفاده میشود از جمله پخش کردن رنگ روغن روی بوم و سطوح دیگر و همینطور برای کار با خمیر های تکسچر و شابلون ها و ... به این نوع کاردک ها کاردک نقاشی هم گفته میشود.

خرید کاردک های هنری

این نوع کاردک ها از جنس استیل ساخته میشوند و از کیفیت و ظرافت بالاتری برخوردار هستند تا بتوانند نیاز هنرمندان عزیز رو برطرف کنند. انواع این کاردک ها را میتوانید در وبسایت بهفام کالا مشاهده و خریداری نمایید.

هر نوع کاردک طرفدار و کارایی خودش را دارد به عنوان مثال بعضی از اساتید نقاش ار کاردک دسته چوبی استفاده میکنند و بر این باور هستند که دستشان موقع کار عرق نمیکند و بعضی دیگر دسته پلاستیکی را میپسندند. البته قیمت کاردک های دسته چوبی عموما بالاتر هستند که با آمدن کاردک ها دسته تلفیقی این مشکل حل شده است. نوع دیگری از کاردک ها هم موجود هستند که تمام پلاستیک هستند و از فلز در آن ها استفاده نشده است و قیمت بسیار مناسب تری نسبت به دیگر کاردک ها دارند که به آن ها به اصطلاح کاردک های یکبار مصرف هم میگویند که برای کارهای کم استفاده میشود و بعد از آن دور انداخته میشوند.

از بهترین برند های سازنده کاردک ساختمانی میتوان به پارس روور، موسوی، اصفهان اشاره کرد. و از برند های سازنده کاردک های هنری هم میتوان به ریمانو، پارس آرتیست، پارس آرت، گراف اشاره کرد که میتوان گفت بهترین محصولات موجود در بازار از این شرکت ها میباشد که میتوانید از وبسایت بهفام کالا تهیه بفرمایید.

بهفام کالا بیش از یک دهه هست که در تلاش هست تا محصولات ساختمانی و هنری را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در اختیار مشتریان و هنرمندان عزیز قرار دهد تا در این راه با شما همگام عزیزان همگام باشد