اسپری رنگ

نمایش 1–12 از 46 نتیجه


خرید انواع اسپری رنگ

انواع اسپری رنگ در فروشگاه بهفام کالا

اسپری های رنگ این روز ها جزو پر مصرف ترین محصولات برای رنگ آمیزی میباشند زیرا روش استفاده ساده تری نسبت به استفاده از قلمو یا غلطک دارند و حتی در بعضی از سطوح از این دو ابزار نمیتوان استفاده کرد و چاره کار فقط و فقط استفاده از اسپری های رنگ میباشد.

انواع اسپری رنگ

اسپری های رنگ در دو نوع مختلف ساخته میشوند. دسته اول بر پایه رزین اکریلیک میباشند و دسته دوم بر پایه رزین آلکید میباشند که این دو نوع تفاوت هایی دارند که در ادامه به توضیح آن میپردازیم. یکی از تفاوت های بسیار مهمی که این دو دسته با هم دارند در زمان خشک شدنشان هست.

اسپری هایی که بر پایه رزین اکریلیک هستند با توجه به شرایط محیطی و آب و هوایی و سطح مورد نظرتون برای رنگ آمیزی ما بین 15 الی 30 دقیقه خشک میشوند و میتونید لایه بعدی رنگ آمیزی رو شروع کنید. اما در اسپری هایی که بر پایه رزین آلکید هستند این زمان بین 7 تا 10 ساعت میباشد و زمان بیشتری نیاز دارد برای خشک شدن و باید بعد از گذشت این زمان  رنگ آمیزی لایه بعدیتون رو انجام بدهید.

از دیگر تفاوت هایی که این دو اسپری با هم دارند در بوی رنگ این محصولات هستش عموما اسپری های که از رزین اکریلیک در آن ها استفاده شده بوی کمتری نسبت به اسپری های آلکیدی دارند و در زمان اجرا مقداری راحت تر هستید که از اسپری های اکریلیک استفاده کنید. از دیگر مزیت استفاده از اسپری رنگ این است که دارای تنوع رنگی بسیار زیادی هستند و نیازی نیست که رنگ مورد نظرتون رو خودتون ترکیب کنید یا برای ساخت آن به متخصص مراجعه کنید. معمولا تنوع رنگی این محصولات شما رو از این مشکلات راحت میکند.

کاربرد اسپری رنگ

این اسپری ها برای تمامی سطوح از جمله فلز، پلاستیک، چوب و ... قابل استفاده است. اسپری ها در تنوع زیادی از لحاظ کیفیت و قیمت و کاربرد تولید شده اند. انواع اسپری ها را از لحاظ کاربرد میتوان به چند دسته تقسیم کرد که به این شکل میباشند. مصارف صنعتی، مصارف هنری، مصارف خانگی انواع اسپری رو میتوانید در وب سایت بهفام کالا مشاهده کنید و تهیه نمیایید نحوه اجرا این اسپری همانند ما بقی اسپری ها به این صورت است که باید  سطح مورد ن نظرتون رو از هر گونه چر بی و خاک و آلودگی پاک کنید. سپس اسپری رو چند دقیقه به خوبی تکان دهید تا رنگ به خوبی هم  بخورد زیرا رنگ ممکن است به دلیل سکون زیاد ته نشین شده باشد.

سپس اسپری را با فاصله 20 الی 25 سانتی متری سطح کارتون بپاشید و به صورت  خطی ( یا افقی یا عمودی) رویه سطحتون بپاشید و اسپری رو روی سطح کار تکان دهید تا از شره  کردن رنگ جلوگیری کنید. عموما رنگ آمیزیتون رو به  صورت چند مرحله ای انجام دهید تا سطح کارتون به خوبی پوشش داده بشه و رنگی یکدست و زیبا روی سطح کارتون مشاهده کنید. اگر دست اول رنگ  آمیزیتون رو به صورت افقی اسپری کردید سعی کنید دست بعدی رو به صورت عمودی این کار را انجام بدهید که پوشش دهی مناسب تری داشه باشید.

نکته: این اسپری ها در 3 ثانیه اول استفاده رنگیی  ندارند پس بهتر است  در ابتدا  روی سطح دیگری تست کنید و  بعد از آن سطح مورد نظرتون  رو رنگ آمیزی کنید.

نکته :ترجیحا از اسپری ها در محیط بسته

 استفاده  نکنید و در محیطی استفاده کنید  که تهویه مناسب داشته باشد و یا از ماسک استفاده کنید در حین کار.

نکته: اگر در محیطی رنگ آمیزی میکنید که وسایل دیگه ای هم وجود دارد و نمیخواید رنگ بشوند بهتر است که روی آن ها رو بپوشونید تا وسایل اطرافتون رنگی نشود.

نحوه استفاده از اسپری رنگ

بعد از استفاده از این محصول، اسپری را وارونه نگه دارید و مجددا به مدت چند ثانیه اسپری نمایید. این کار باعث میشود تا نازل اسپری کاملا تخلیه شود و از خشک شدن رنگ درون نازل جلوگیری میکند و میتوانید به دفعات از اسپری رنگ استفاده نمایید. از بهترین برند های اسپری در بازار میتوان به دوپلی کالر، کاسپین، رونق کیش، الوان،ایران، تک گل، گلریز، گل پخش، واکو اشاره کرد. بهفام کالا این افتخار را دارد تا رنگ و ابزار رنگ را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ودر کمترین زمان ممکن در اختیار شما هنرمندان عزیز قرار بده تا بتوانیم در این راه با شما همقدم باشیم